HAKKIMIZDA

Sektörde çeyrek asrı aşan tecrübeye sahip Soyuğurlu Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. mutfak ve banyo dolapları ve ray kapaklar alanlarında imalat  yapmaktadır.  Konya Konsan Sanayi Bölgesi’nde üretim yapan Opal Mutfak, Türkiye’nin yanı sıra Kenya – Nairobi’deki yapılanması ile Afrika kıtasına Opal markasını taşımaktadır.

Üretimin ahşap kısımlarını modern üretim tesisindeki makineler ile “sıfır hata” prensibi ile üreten Opal Mutfak aksesuar, bağlantı aparatları ve ankastre cihazlarda ise dünyanın önde gelen markaları ile çalışmaktadır.

Müşterilerine standart ürünlerin yanında özel projeler ile destek veren Opal Mutfak, üretim ve montaj kalitesi ile nitelikte ürünler sunmaktadır. İç pazarda, proje ağırlıklı çalışmalarını sürdüren Opal Mutfak, yakın zamanda bayilik kanalını oluşturmak için altyapı çalışmalarına başlamıştır. 

Dış ticarette Kenya Ofis ve Showroom’undan Afrika kıt asına hizmet veren Opal Mutfak diğer bölgelere merkezde konumlandırılmış dış ticaret departmanı aracılığı ile ürünlerini göndermektedir. Dış ticaret departmanınca yürütülen ihracat çalışmaları sonucunda 30’dan fazla ülke Opal kalitesi ile tanışmıştır. Opal Mutfak markasının hitap ettiği bölgelerde en çok tercih edilen markalar arasında yer alması için çalışmalarını sürdürmektedir.